Translate

niedziela, 20 kwietnia 2014

Gyaru kei

Gyaru kei to wciąż jedna ze słodszych wersji gyaru. Jest ona natomiast mniej ekstrawagancka i krzykliwa niż hime, czy chociażby nawet roma.
Kei to po prostu urocza dziewczyna, która lubi bawić się modą zachowując charakterystyczny makijaż i fryzurę.Ubrania są stonowane, w różnorodnych barwach jednak wciąż z dużą nutą pasteli i beży. Widoczna jest zabawa wzorami, kolorami i dodatkami. Wszystko to jest jednak bez większych przepychów, bardziej codzienne. Jest dziewczęco i modnie aczkolwiek bez popadania w skrajność.


Makijaż jest zwykle delikatniejszy i składa się zazwyczaj z jednej linii na górnej powiece  - nie zapominajmy, że jest to jednak wersja bardzo łagodna i chociaż często praktywana zdecydowanie nie jest czymś co robi każda gyaru. Również sztuczne rzęsy i soczewki circle lens są mniejsze niż 16; 15,5 mm. Daje to wygląd mniej kontrowersyjny przez co bardziej akceptowany przez społeczeństwo.

Kolory włosów zwykle wahają się pomiędzy platynowym blondem a nawet ciemnym brązem. Jest szersza gama kolorów. Kei nie trzymają bardzo ściśle określonych wytycznych. Ich stylizacje mają być ciekawe dla oka ale równocześnie słodkie i oryginalne.

Najczęściej wybierają soczewki podkreślające naturalną barwę oka (zazwyczaj brązowe, miodowe, szare i czarne) oraz jedynie dodadzą mu trochę wyrazistości.

To dobry styl dla kogoś, kto lubi różne modne (zgodne z obecnym sezonem) dodatki oraz uniwersalne bluzki.

Myślę, że właśnie z tego składa się ich cała oryginalność. Lubią tworzyć warstwy złożone z bazy + skórzane / jeansowe kurtki, szaliki, czapki, naszyjniki, kolczyki i wiele wiele innych.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...