Translate

niedziela, 27 kwietnia 2014

Styl ageha

Podoba wam się przepiękna wersja księżniczki ale też współczesna wersja modnej dziewczyny?
Jeśli tak to rozwiązaniem może być styl ageha gyaru.

Obrazek przedstawiający reaprezentantki stylu ageha z instrukcjami jak wykonać makijaż gyaru. Bardzo polecam poćwiczyć!
Agehy chcą być słodkie i zmysłowe zarezem zachowując jednak nutę klasycznego stylu wymieszanego z ekstrawagancją.

Charakterystyczne są duże soczewki circle lens oraz dość wyraźnie narysowana rama oka (wspomnijmy raz jeszcze, że w dzisiejszych czasach dużo gyaru wybiera sobie uproszczoną i bardziej delikatną wersję).
W makijażu tym dbamy o zachowanie odpowiednich proporcji. Najbardziej ceni się duże oczy i to na nich będziemy się skupiać natomiast róż do policzków i błyszczyk ma jedynie za zadanie uzupełniać całość. Popularne więc są kremowe i blade róże szminek i błyszczyków. Róż do policzków w zależności od preferencji może być słabo widoczny lub zwracający uwagę:)

Bardzo popurarny jest model szczucznych rzęs, które moim zdaniem w opakowaniu nieco przypominają promyczki słońca wysowanego przez 5 letnie dziecko.

To między innymi nim agehy zawdzięczają swoje słodkie spojrzenie.

Kochają one ( tak samo jak hime gyaru) wielkie włosy i nieraz robią sobie loki.

Jednak - bardzo często naszą również proste włosy ale niemalże zawsze w mocno natapirowanej wersji


Pomimo zaczerpnięcia sporo ze stylu hime gyaru ( jasne odcienie na głowie - miodowe brązy, złociste blondy, loki i postawione włosy oraz dość ekstremalne sztuczne rzęsy i soczewki) agehy chcą być słodkie ale również modne i stylowe. Znajdziecie tutaj bardzie codzienne ubrania chociaż w wielu z nich odbija się echo księżniczki.

Popularne staje się wiązanie elementów takich jak falbanki, koronki, kokardki z np. panterką, ciemnymi barwami, kropkami, krótkimi topami, podwiązkami...
Agehy chcą być jak najbardziej kawaii ale przy tym być nieco ekstrawaganckie ale nie na tyle jak hime. Niebanalny styl coraz częściej jest spotykany na ulicach japonii. Uwielbiam na niego patrzeć - mimo, że dużo dziewczyn jednak odsłania więcej ciała niż przeciętna kobieta to wciąż ma to na moje oko pełnię klasy i stylu wymieszanego jak najbardziej uroczym stylem:)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...