Translate

piątek, 30 stycznia 2015

Najlepsze nie - azjatyckie produkcje

Wiem, że z azją niewiele to ma wspólnego, ale postanowiłam, że podzielę się w wami moją ulubioną serią filmów o Madei:)Kim jest Madea? To urocza staruszka, która gdy będziesz dla niej nie miły przestawi ci samochód za pomocą wózka widłowego, spierze skórę, gdy ją okłamiesz ,skoczy po pistolet kiedy muzyka będzie za głośno i rzuci się na policjantów gołymi rękami w obronie swoich praw:)

Z tą damą nie warto zaczynać:)Jednak nie zapominajmy, że ma ona również łagodne oblicze - z chęcią pomoże odzyskać fundusze na ogranizacje charytatywne, zajmie się rodziną, która nie ma gdzie pójść i rozwiąże wszelkie kłopoty ( czasem za pomocą piły mechanicznej, ale co tam - liczy się gest).Seria filmów o Madei pokazuje ją jako postać bardziej poboczną - nadającą śmieszne wątki sytuacyjne. Każdy film jest o innym bardzo ważnym problemie i w każdym są inni bohaterowie, którzy muszą zmierzyć się ze swoim własnym - często bardzo tragicznym - losem.Polecam te filmy - mają klasyczny " Happy End", który uczy, że nawet z najgorszej sytuacji można wyjść na nowo.

Polecam obejrzeć " Z pamiętnika wściekłej żony", " Madea Goes too Jail", " Ciotka kontra mafia" i " Moja wielka wściekła rodzina".

Dramaty przeplatane elementami komedii złożone w niebanalnej fabule są naprawdę warte polecenia.

Personalnie ogolądam głównie ze względu na genialne wątki z MadeąBrak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...