Translate

środa, 18 marca 2015

"Żółta gorączka" - czyli czy azjatki lubią białych mężczyzn?
Co to jest "żółta gorączka"? Tak nazwano białych mężczyzn, którzy poszukają jedynie azjatyckiej kobiety jako partnerki życiowej .Istnieją powody dla których azjatki mogą się podobać. Są gerenalnie drobniejsze, smuklejsze, wyglądają bardziej delikatnie, mają bardzo łagodne rysy twarzy  - to cechy, które wizualnie przypadną wielu osobom do gustu. W dodatku bardzo często mają wpojoną pokorę, która to przyciąga panów jak magnez metal.


Jednak panowie zapominają o jednym - nie ważne z jakiej części świata jest kobieta i jak poważnietraktuje się pewne normy zachowawcze - zawsze znajdą się kobiety władcze i uparte, które nie będą chciały od kogokolwiek zależeć ( np ja - hehe).

Europejczykom często wydaje się, że aby zdobyć serce azjatki wystarczy ustapić miejsca lub otworzyć drzwi. Przykro mi panowie, nawet jeżeli coś takiego robi wrażenie nie zagwarantuje wam miejsca w sercu ślicznej azjatki - tak naprawdę aby cokolwiek stworzyć trzeba się bardzo dobrze poznać i mieć cokolwiek co was łączy.

Co o "żółtej gorączce" myślą azjatki?
Z jednaj strony bardzo im to chlebia, ale mówią też, że jest to bardzo rasistowskie ponieważ jedynym aspektem jest tak na prawdę kolor skóry.
To cos na zasadzie traktowania dziewczyny jako branki lub trofea a ŻADNA dziewczyna tego NIE LUBI.


"Panowie z żółtą gorączką patrzą na ciebie i jedyne co widzą to słodką uczennicę lyb seksualną geiszę, mają w swojej szafie wiele "samurajskich" ubrań, uczą się azjatyckich języków i rozmawiają z tobą tylko i wyłącznie w ten sposób " - mówi w swoim filmiku jedna youtuberka:

A tutaj ankieta w której zapytano się azjtek co naprawdę myślą o "żółtej gorączce":

Dodam, że nie jest to jedyny przypadek w którym głównym kryterium jest pochodzenie lub kolor skóry. Sama jestem zasypywana mailami w których panowie piszą, że ich największym marzeniem jest kiedyś mieć śliczną białą dziewczynę - generalnie są to słowa panów z ciemniejszym odcieniem, albo , że marzą o tym, aby umówić się z polską dziewczyną - generalnie piszą tak z Niemiec, UK, Hiszpanii - ogólnie zachodniej  europy. 

Ten wątek jest idealny aby wspomnieć, że szukanie sobie dziewczyny jedynie na podstawie koloru skóry lub pochodzenia jest po prostu PŁYTKIE i POWIERZCHOWNE!!!!
Dobrze jest mieć swój typ, ale może warto by było, aby nie przysłaniał nam całego światopoglądu? Pomijając różnice kulturowe,sposób wychowania i kolor skóry tak na prawdę wszyscy jesteśmy tacy sami - jedni są bardziej odważni, inni bardziej skryci, kolejni towarzywscy i znajdą się tacy, którzy wolą samotność. Nikt nie zabroni marzyć o związku z osobą innej rasy ale może warto by było dostrzec to, że wszyscy jesteśmy ludźmi zanim zaślepimy się własną ideologią:)3 komentarze:

 1. Tylko pytaniem jest - jak wygląda typowa azjatka? Jako mieszkanka kolorowego kraju muszę śmiało stwierdzić, że to białe panie wyglądają NAJLEPIEJ. Chodzi mi tutaj o przeciętną azjatkę i przeciętną białą - przeciętna azjatka ma wielką twarz, dość małe oczy i szerokie usta, do tego dochodzi jeszcze ta żółta cera... ;;; Białe statystycznie wyglądają najlepiej.
  Panom też wydaje się, że azjatki wyglądają jak azjatki z magazynów... A to jest już po prostu nie prawda ^^;;;.
  Moim zdaniem, azjatki nie są jakieś chude i szczupłe(?), są często szerokie.. :/
  Często są większe ode mnie, ale osobiście mam 158 cm wzrostu, więc :P.

  OdpowiedzUsuń
 2. Czy to naprawdę takie rasistowskie? A jeśli Azjatom podobają się Europejki? To też są rasistami?
  Ludzie często zapominają, że rasizm działa w obie strony. A to sprawia, że automatycznie rasa biała jest promowana jako ta lepsza.

  http://cute-world-by-iris.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Miałam wiele sytuacji w któryś głównym powodem rozmowy ze mną było moje pochodzenie i to jak wyglądam. Czasem to po prostu irytuje jak dana osoba zachwyca się tobą po raz n-ty i nie możecie porozmawiać na ŻADEN inny temat i musisz słuchać porównań kobiet z danego kraju do kobiet ze swojej narodowości tylko, że ktoś żyjąc w jakimś miejscu widzi tysiące osób a potem siada - widzi jedynie mnie i na tym bazuje swoje porównania więc tak - to rasistowskie.

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...