Translate

piątek, 26 czerwca 2015

Kozaki + sukienka

Kozaczki + sukienka to bardzo popularny trick modowy w bardzo różnych częściach świata - zwłaszcza w Azji. Mimo wszystko noszenie czegoś o wysokiej zabudowie budzi bardzo wiele wątpliwości wśród rodaków. Uznajemy, że jest to coś tylko i wyłącznie na zimę i łączenie z letnim asortymentem jest pomysłem wręcz absurdalnym a nawet lekko "poronionym". 


Oto jak ja to widzę w kwestiach higienicznych. Żyjemy w strefie umiarkowanej gdzie jednego dnia może być 30 stopni a następnego 10. Idea wspaniałego cieplutkiego lata jest co roku niszczona przez realistyczną pogodę. To, że rano jest ciepło nie oznacza, że wieczorem ten stan się utrzyma. dlatego oczywistym jest, że kiedy jest upał będziemy sięgać po buty, które są mało zabudowane i przewiewne. Ciepło ucieka przez różne partie ciała, ale największy procent znajduje się w kończynach. Jeżeli robi się chłodniej sięgamy po narzutkę, sweterek ..... cokolwiek do okrycia. Skoro pogoda nie wskazuje na bardzo upalny dzień to dlaczego mamy nie nosić bardziej zabudowanych butów, które zapewnią nam ciepło? Jeżeli ktoś ma problemy z potliwością radzę przetrzeć miejsca wodą toaletową i założyć pończochowe skarpetki. Woda zawiera w sobie alkohol, który dezynfekuje, oczyszcza i odświeża. Dodatkowo możemy liczyć na ładny zapach:)

Kolejna kwestia to przede wszystkim wrażenia estetyczne. Połączenie typu letnia sukienka + kozaczki najzwyczajniej w świecie do siebie pasuje, wygląda mega uroczo, modnie i jest czymś.... nie oszukujmy się.... ciekawym!

Kiedy tylko będę mieć możliwość zrobienia lepszej jakości zdjęć wstawię i swoje stylizacje ale jak na razie beznadziejne światło i kiepskiej jakości sprzęt skutecznie rujnują moje plany XD

Co o tym sądzicie - hit czy kit?
2 komentarze:

  1. Te brązowe kozaki są fantastyczne *^*

    BLOG

    OdpowiedzUsuń
  2. to wyglada mega slicznie , ja jednak nadal twierdze ze bym sie ugotowala. czasamim chodze tak do pracy w zimne dni.... nie nie nie.

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...